Юні спортсмени з Ірпеня вибороли дев’ять золотих медалей на турнірі з кікбоксингу

Учора, 8 жовтня, у Києві відбувся відкритий турнір з кікбоксингу ІСКА «Київський каштан». П’ятеро спортсменів клубу «Реформа» здобули дев’ять золотих медалей. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, тренер спортивного клубу «Реформа» Володимир Сотін.

Пʼять спортсменів були заявлені у дев’яти категоріях, та, провівши сімнадцять двобоїв, показали стовідсотковий результат. Жодної поразки та як результат – дев’ять золотих медалей.

Так, Галущенко Семен здобув три золоті медалі, Удовиченко Ілля – дві медалі, Микитин Олександр — дві медалі,  Кривохатько Микита – одна медаль та Юрченко Дмитро – також одна медаль.

«Наша команда вдячна усім, хто нам допомагає, вдячна організаторам за запрошення. Велика подяка ЗСУ за можливість займатися та брати участь у змаганнях», — додав Володимир Сотін.

Нагадаємо, що 14 вихованців ірпінського спортивного клубу «Reforma» представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA, який відбудеться у жовтні в м. Мюнхен. Протягом п’яти днів, з 18 до 22 жовтня, молоді та дорослі майстри-аматори бойових мистецтв з усього світу змагатимуться у різних дисциплінах на татамі, рингу та клітці, у ката/формах та самозахисті.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.