Юлія Бережко-Камінська здобула перемогу на міжнародному конкурсі

11 Серпня 2017

Головний редактор газети “Ірпінський вісник”, поетеса Юлія Бережко-Камінська днями здобула чергову перемогу у міжнародному поетичному конкурсі. Про це повідомляє інформаційне агенство ITV. 

Цього разу журі високо оцінило її твір “В обхід тривогам” у конкурсі на кращий поетичний твір “Чатує в століттях Чернеча гора”. Конкурс уже увосьме організовує і проводить у Каневі редакція літературно-мистецького журналу “Склянка часу” на чолі з Олександром Апальковим.

“Відгукнувшись на пропозицію взяти участь у цьому конкурсі, я розуміла, наскільки непросто перемогти, коли йдеться лише про один твір. Адже у кожного поета є бодай один геніально написаний вірш, який і визначить перемогу. З іншого боку – зазвичай автор має дуже суб’єктивне сприйняття своїх творів, і те, що він вважає сильним, може не викликати такого сприйняття в інших людей. Я вирішила не підлаштовуватися під когось, а надіслала те, що близьке мені, – вірш, на який написана пісня Володимиром Шиловим і яка є моєю улюбленою із нашого з ним спільного творчого доробку”, – розповіла Юлія.

Нагадаємо, нещодавно світ побачили дві авторські збірки Юлії: “Сад. Зриме і незриме” та “Пошепки і вголос”, які уже у вересні будуть представлені видавництвом “Український письменник” на літературному форумі у Львові та продовжать всеукраїнське турне, розпочате кілька тижнів тому у Херсоні.

Bookmark the permalink.

Comments are closed