Юлія Устич: тестування “шведського столу” показало певні проблеми

Тестування подачі їжі у форматі «шведського столу», проведене в одній ірпінській школи №2, виявило деякі проблеми.

“У понеділок на базі ірпінської школи №2 було проведене одноденне тестування шкільного харчування у форматі “шведського столу”. Мета такого експерименту була наступна: дізнатися, чи сподобається дітям такий формат подачі їжі, чи смакуватимуть запропоновані страви”, – сказала Юлія Устич.

“Проте після тестування ми виявили певні проблеми, які виникають при такій системі харчування в школі. По-перше, на жаль, наші освітні заклади переповнені, і час на обід у шкільній їдальні досить обмежений, тому діти просто фізично не встигають спокійно обрати собі страви й пообідати. По-друге, частина шкільних їдалень потребує нового обладнання, яке ми, звичайно, будемо оновлювати найближчим часом”, – додала Юлія.

За її словами ідею запровадження системи “шведського столу” в ірпінських шкільних їдальнях міська влада не відкидає.

“Будемо працювати над тим, щоб усе ж запровадити її в регіоні. Після проведеного міні-експерименту ми поспілкувалися з дітьми: їм було цікаво та смачно. А отже ми маємо докласти максимум зусиль, щоб харчування в освітніх закладах було смачним і корисним”, – наголосила заступниця мера.

Нагадаємо, новий для шкільних їдалень спосіб подачі їжі у форматі “шведського столу” раніше запропонувало ірпінське Комунальне виробниче підприємство громадського харчування «Irpin-food».

Джерело: https://itvua.tv/.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.