Євгенія Антонюк: це не сон, це – Ірпінь!

Начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк поділилася своїми враженнями від художнього пленеру “Намальований Ірпінь”, який зараз відбувається в місті.

“Щось неймовірне відбувається в нашому місті!!!! Художники, мольберти, етюдники, пленер…. Ще декілька років тому могла тільки мріяти про те, що матиму можливість організовувати такі заходи. І навіть сьогодні, спілкуючись зі світочами сучасного українського образотворчого мистецтва, видається, що це сон. Ні – це не сон, це – ІРПІНЬ!!!”, – розповіла Антонюк.

Як відомо, кожен художник намалює по дві роботи, на які його надихнуть пейзажі, образи чи мешканці нашого міста. Ці картини після закінчення пленеру залишаться в Ірпені. А побачити результати двотижневої праці художників гості та мешканці Ірпеня зможуть 24 серпня, у День незалежності України, на фіналі заходу – IRPIN ART FEST.

Загалом у пленері бере участь 41 учасник. 19 з них – це іногородні художники. Серед них народний художник України Богдан Ткачик, заслужений художник України Орест Манюк, відомі українські живописці Богдан Бринський, Михайло Довгань та інші митці. Цікаво, що Ірпінський регіон окрім відомих досвідчених художників представлять і юні майстри пензля віком від 7 до 18 років.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.