Єгор Ткаченко представлятиме Київщину на Чемпіонаті Європи з боксу

На Чемпіонат Європи з боксу серед школярів у Тбілісі (Грузія) вирушить за перемогою ірпінець Єгор Ткаченко. Змагання проходитимуть з 2 по 12 серпня. Хлопець  виступатиме  у  ваговій  категорії  до 80  кг. Про це повідомляє “Ірпінський вісник”.

У свої  14  років  Єгор – чотирикратний  чемпіон України та  Бронзовий призер Чемпіонату Європи 2018 року у Болгарії.

Єгора тренує Роман Хоменко, який завжди вболіває за нього. Для того, щоб здобувати перемоги хлопець щодня  наполегливо та самовіддано  тренується. 

“Єгор  пройшов важкі  та складні  збори при підготовці до  Чемпіонату  Європи,  але  все буде  залежати лише  від нього  – від того як він  збереться  та налаштується. Я вважаю, що у нього є всі шанси  стати  Чемпіоном Європи”, – розповідає  Роман  Хоменко.

За словами Єгора, він налаштований на перемогу, хоче стати  Чемпіоном Європи і понад  усе прагне  вибороти  золото. Це доволі  складне змагання,  в якому він впевнений, що переможе. 

Юний боксер розповів, що боксом захопився дуже  ще   у  8  років, і  зараз не  уявляє  свого  життя без  нього. Його мрія – потрапити на Олімпійські ігри і, як  Олександр Усик,  стати Чемпіоном світу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.