Японія передала Ірпеню ще одну партію спецтехніки (відео)

Японське агентство міжнародного співробітництва «JICA» передало Ірпеню чергову партію спецтехніки. Серед неї є і потужні екскаватори-навантажувачі. З їхньою допомогою приватний будинок можна демонтувати лише за день.

Щоб побачити, як відбувається процес та дізнатися про потреби міста й регіону, в Ірпінь вперше приїхав президент «JICA» Танака Акіхіко.

Танака Акіхіко, президент Японського агентства міжнародного співробітництва «JICA»:

«Я реально захоплений зусиллями, які сьогодні докладають Ірпінь та Київська адміністрація для наведення ладу. Обладнання, яке ми бачимо, – це лише початок. Скоро доставимо ще. І сподіваюся, що ця допомога буде результативною».

Японія передає спецтехніку у межах першого в Україні проєкту із переробки будівельного сміття на Київщині.

Микола Бойко, заступник голови Київської обласної військової адміністрації:

«Станом на зараз отримано 13 одиниць техніки. Проєкт передбачає отримання від «JICA» 39 одиниць техніки, яка буде і вже використовується для демонтажу, перевезення, сортування, переробки і подальшого використання».

Зараз все будівельне сміття звозять для зберігання на тимчасові майданчики. Далі його будуть перевозити на один великий майданчик, де будуть сортувати і переробляти. Перероблене сміття можна буде використовувати повторно – для будівництва доріг чи інших об’єктів.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Вся ця техніка буде перевезена на інший майданчик. Зараз ми визначаємо. Потрібно, щоб він відповідав всім екологічним нормам. Цей майданчик не може бути біля водойми. Щодо сміття, воно буде перевезене на вантажівках саме на майданчик, де будуть перероблювати його».

Після вивезення сміття території тимчасових майданчиків обіцяють упорядкувати. 

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Я думаю, треба буде засипати ґрунтом, чорноземом. Ми засиплемо і приведемо до ладу, у той вигляд, яке воно мало до війни».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.