Які дитсадки і школи відкриються в Ірпені цього року: деталі від Христюка

20 Січня 2018

Перший заступник ірпінського міського голови Дмитро Христюк розповів, які дитячі садочки і школи відкриються у 2018 році. За його словами, вже в лютому планують відкриття Ірпінського ліцею інноваційних технологій.

 

 

 

“Достатня кількість шкіл і садочків в Ірпені є одним з найголовніших завдань нашої команди. Завдання складне. По всіх країні відкривається не так багато нових освітніх закладів. Але ми покажемо гідний результат – Вже у лютому плануємо відкриття Ірпінського ліцею інноваційних технологій. Робота активно триває і, як обіцяли, буде обов’язково закінчена”, – написав Христюк на своїй сторінці у соцмережі. 

 
Крім того, продовжується добудова школи №2 та нового дитячого садочку по вул. Курортній.
Що стосується школи №17, ця школа також у 2018-му році буде добудована. “Все це відбувається попри шалений спротив. Чому на сьогодні виникла зупинка робіт? Тому що, вся робоча та проектна документація була вилучена під час замовних прокурорських обшуків, ми змушені були поновлювати всю проектну та погоджувальну процедуру”, – зазначив Дмитро Христюк.


“На противагу тому, що наші опоненти так завзято намагаються зупинити процес розвитку міста, я наголошую, що всі роботи тривають і вже у 2018 році громада отримає один з найкращих комунальних ліцеїв, добудовані школи і ще один новий дитячий садочок. Також розпочали проектування нового дитячого садочку в мікрорайоні Стоянки, будівнивництво якого почнемо в цьому році”, – підсумував заступник мера.

Bookmark the permalink.

Comments are closed