Як працює комісія з єВідновлення в Ірпінській громаді та чи можна оскаржити її висновки?

Начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства ІМР Сергій Канюра розповів журналістам ITV, як зараз працює комісія з розгляду заявок на єВідновлення в Ірпінській громаді. За його словами, Ірпінь є лідером по сумі виплат компенсацій за пошкоджене житло.

«Станом на зараз у нас виплат найбільше в Україні. Ми перегнали Харків, місто мільйонник. У нас тисяча власників пошкодженого житла у межах Ірпінської територіальної громади вже отримали кошти на відновлення», — розповів Сергій Канюра.

На останній сесії Ірпінської міської ради прозвучало звинувачення у бік комісії з єВідновлення. За словами депутатки Михайлини Скорик, комісія занижує суму компенсації.

«Ця інформація повністю не відповідає дійсності. Коли іде обстеження об’єкту і напрацьовується чек-лист на суму пошкоджень, власник майна погоджує цю суму своїм підписом. У разі, якщо у нього є якісь певні зауваження, він протягом п’яти днів може оскаржити дане рішення», — розповів журналістам ITV Сергій Канюра.

За його словами, випадків оскарження за весь час роботи комісії ще не було.

«Якщо технік десь не додивився, завжди у комісії є зворотній зв’язок. Якщо, наприклад, по будинку взяли фасад, частину покрівлі, але забули пошкоджену натяжну стелю, то технік вертається, дописує і формує нову суму», — зазначає начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства ІМР.

Нагадаємо, подати заявку на програму єВідновлення можна щодо житла, яке було пошкоджене після 24 лютого 2022 року, підлягає відновленню, розміщене на неокупованій території та не було до цього повністю відремонтоване власниками самостійно. Максимальна сума грошової допомоги – 200 тисяч гривень.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.