Як оговтатися після свят: рецепти від похмілля

2 Січня 2019

Після приємних святкових застіль зазвичай настає важке – завтра. У всіх різні методи боротьби із головним болем та похміллям. До того ж, свята колись закінчуються і невдовзі потрібно знов виходити на роботу.

На дворі мінус, а настрій святковий, тому щоб остаточно не змерзнути, українці на ярмарках купують алкогольні напої. А ось як подолати похмілля на ранок, у кожного свій рецепт. У народі найпоширенішими є такі рецепти.

Одним із таких є домашні огірочки та розсол. “Є думка, що огірки та розсольник – це класно. Так, огірочок може допомогти, але лише поки він знаходиться в кишечнику – тягне на себе воду і фактично очищає кров. Але якщо випити розсол, то він швидко всмоктується в кров, а через сіль збільшується об’єм крові – це навантаження на серцево-судинну систему”,– наголоують лікарі-дієтологи.

Наступний рецепт чули рідше, і частіше саме від чоловіків – начебто рецепт від похмілля – пляшка пива.

За словами дієтологів, пиво запускає роботу печінки, це здорово, печінка починає працювати по-іншому, проводить швидко детоксикацію крові і людині стає добре. Але на це добре потім починається другий, третій келих, а потім перебір і на другий день починається все знову.

І останній, як виявилось найбільш популярний серед українців – курячий бульйон зранку.

“Можна якийсь овочевий супчик, пісний борщ чи випити кефір – такі прості продукти в перетравленні легко проходитимуть по травній системі. І найголовніше – вони містять рідину, яка потрапляє в кров, ці продукти так само швидко виходять через нирки та швидко виводять зайві токсини,
– підтвердив лікар-дієтолог.

А ще лікарі радять починати святкування не з салатиків, а з м’ясних страв. Так вашому організму буде легше сприймати алкогольні напої. Головне вживати – все з розумом.

А вже після святкових вихідних днів наступають буденні – робочі. Налаштовувати себе психологи радять теж завчасно.

Почати лягати спати в звичайний для себе час хоча б за день-два до виходу на роботу, пити побільше води, їсти фрукти, овочі. От якщо ви вже вийшли на роботу, то перший день не намагайтеся відразу зробити все, що не встигли доробити за минулий рік. Кілька разів на день бажано зробити 10-хвилинну перерву,
– розповідають психлоги.

А ще психолог радить влаштовувати собі свята незалежно від дати.

Bookmark the permalink.

Comments are closed