Як обирати солодощі влітку

Улітку наші улюблені десерти можуть ставати особливо небезпечними. І не через калорії, які додають нам зайвих сантиметрів на фігурі в пляжний сезон, а через бактерії, які з’являються у виробах через неправильне зберігання і транспортування.

1. Крем. Вершковий, масляний і білковий крем псуються швидше. У них жири окислюються при взаємодії з повітрям, і разом із цукром утворюють ідеальне середовище для бактерій і грибків. Тому краще вибрати, наприклад, йогуртовий тортик, у якому, до того ж, менше калорій.

2. Декор. Звертайте увагу на декор десертів: кремовий візерунок повинен мати рівні краї, чіткі лінії і контури. Ніколи не купуйте торти, які трошки “попливли”. Це означає, що їх зберігали при неправильному температурному режимі, і вони можуть бути зіпсовані.

3. Конденсат. Не купуйте десерти, якщо на коробці видно конденсат. Крапельки вологи свідчать про перепади температури. Відповідно, умови зберігання, швидше за все, були порушені. Отже, в такому десерті може жити легіон бактерій.

4. Дата. Намагайтеся купувати солодощі, де на упаковці дата вибита лазером, а не чорнилом, так як останню легко підробити. Якщо це продукція з супермаркету – вимагайте документи, які підтвердять, коли у магазин доставили той чи інший десерт.

5. Їжа на вулиці. Якщо ви купуєте солодощі на ярмарку або вуличному фестивалі, то вибирайте тільки те, що лежить у холодильнику. Також не полінуйтеся перевірити температуру холодильника – вона повинна бути не нижче 4 градусів. Якщо холодильника немає, а солодкого хочеться, то вибирайте десерти з бісквітного тіста з мінімумом крему, капкейки без крему або макарони – в їхній основі марципан, тому навіть без холодильника вони можуть зберігатися трохи довше.

А ще краще приготуйте щось солоденьке з сезонних фруктів вдома самостійно.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.