Як на відстані допомогти розвиватися вихованцям дитбудинків

11 Березня 2019

2019 рік Укрпошта розпочала із запуску всеукраїнського проекту “Доступний розвиток для наших дітей”, у рамках якого всі охочі можуть відправити подарунки в дитячі заклади своєї області. Головна мета проекту в тому, щоб вихованці спеціалізованих закладів відчули більше тепла і турботи.

“Люди часто хочуть допомогти дитбудинкам та інтернатам, але не знають, із чого почати. Ми ж максимально спрощуємо процес – у наших відділеннях готове все для того, щоб  оперативно надсилати корисні дарунки”, – зазначають в Укрпошті. 

До пересилання приймають ті подарунки, які сприятимуть розвитку вихованців: навчальні і художні книжки, канцтовари, набори для творчості, шкільне приладдя, ігри для розвитку моторики тощо. Саме такі подарунки можна придбати у поштових відділеннях за спеціальними цінами. Додатково відправнику дарується коробка або упаковка, а власне  посилку можна відправити за мінімальним тарифом.

Завдяки цій акції вихованці 350 закладів різного типу і масштабу у всіх областях України отримають необхідне приладдя для навчання і творчого розвитку, відчують себе дітьми, які живуть життям, на яке заслуговують. Ідейні натхненники акції зазначають, що ледь не щотижня їм телефонують зі спецзакладів, щоб щиро подякувати за таку потрібну ініціативу і допомогу, без якої було б надзвичайно важко рухатися далі.

Проект проводиться за підтримки українських видавництв “Ранок” та “Книголав” у поштових відділеннях по всій країні. Часові рамки акції “Доступний розвиток для наших дітей” не обмежені, тому будь-хто в принагідний для нього момент може подарувати дітям радість і можливість розвиватися.

Bookmark the permalink.

Comments are closed