Як бреше лауреат премії “Унітаз року” Ірина Федорів?

Лауреатка журналістської антипремії “Унітаз року” Ірина Федорів продовжує доводити, що ця нагорода дісталася їй справедливо. Сьогодні журналістка у своїх публікаціях активно поливає брудом та оббріхує свого колишнього соратника, депутата Коцюбинської селищної ради та в.о. селищного голови Коцюбинського Миколу Єременка.

Федорів звинувачує Єременка у “алкозалежності”. “Алкоголізм – це дуже страшна хвороба”, – пише вона про Миколу Єременка на сайті Української правди і  розганяє інформацію в соцмережах. Чомусь журналістка різко “забула”, що ще близько року тому Микола Єременко був активним членом команди Федорів та екс-голови Коцюбинського Ольги Матюшиної. Разом вони стояли пліч-о-пліч на мітингах, разом брали участь у толоках. Більше того, Микола Єременко йшов на позачергових виборах до Коцюбинської селищної ради саме у команді Федорів-Матюшиної. Як видно з тогочасних фото, підтримувати Миколу Єременка на виборах неодноразово приїздила народний  депутат України Ольга Червакова.

У своїй публікації про кандидатів у депутати Ірина Федорів відзначила Єременка зеленим кольором – як людину, “яку підтримує Ольга Матюшина”, розповідає про проведену ним роботу у селищі та з повагою зазначає, що Микола Єременко є учасником АТО та воював у батальйоні “Київська Русь”. 

Тоді  Федорів підкреслювала, що Єременка підтримує громада і пишалася тим, що він двічі перемагав на виборах. Про жодну алкогольну залежність чи інші негативні характеристики свого кандидата Ірина Федорів тоді не згадувала. І лише після того, як Микола Єременко почав вимагати у Ольги Матюшиної та її команди прозорості в управлінні, розблокуванні роботи селищної ради та виконкому, виконання усіх її передвиборних обіцянок, про які вона теж різко “забула” – риторика “незалежної журналістки” Федорів щодо депутата різко змінилася.

На маніпуляціях та брехні Федорів у цій та інших ситуаціях наголошують й громадські активісти Приірпіння. Так, соратник Ольги Червакової Євгеній Мельничук, зазначив на своїй сторінці у Фейсбук: “Багато депутатів у шоці, що їх свідомістю намагаються маніпулювати, навіть обманути про нічну реєстрацію в.о. голови селища Коцюбинське Єременка Миколи”.

Нагадаємо, що 7 березня дві третини депутатів Коцюбинської селищної ради висловили недовіру Ользі Матюшиній та своїм рішенням обрали в.о. селищного голови Миколу Єременка, який раніше був обраний секретарем ради. Дані про нового керівника Коцюбинського уже внесені до Єдиного держреєстру  Міністерства юстиції України.

Варто також наголосити, що саме скандально відома в регіоні екс-журналістка Ірина Федорів – лауреат медійної антипремії “Унітаз Року” реально управляє діями Ольги Матюшиної та керує її командою. Федорів увійшла до п‘ятірки українських журналістів, які зганьбили честь професії. У 2011 році Ірина Федорів зустрічалася з Віктором Януковичем, після чого отримала нагороду від Генпрокурора Віктора Пшонки “за високий професіоналізм”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.