Як безкоштовно отримати правову допомогу

«Нові обличчя» і правозахисна група «Адвокат» розробили для мешканців Київщини безкоштовну Програму правової допомоги. Головна ідея проекту – боротьба з корупцією та бюрократією на всіх рівнях. До правового захисту може приєднатися кожен мешканець Київщини. Програма містить чотири розділи: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина».

Як вона працює?

Дуже просто: Щоб стати учасником Програми і бути під постійним юридичним захистом, потрібно звернутися в офіс осередку «Нових облич» у своєму населеному пункті або в мобільні пункти правової допомоги, які почали діяти в містах та селах Київщини. Вам запропонують заповнити просту анкету й видадуть пластикову картку учасника Програми. У разі потреби ви просто телефонуєте на номер гарячої лінії правової допомоги, що вказаний на картці. За 10 хвилин фахівець перетелефонує вам. Він безкоштовно надасть консультацію та підготує необхідні юридичні документи.

Загалом Програма правової допомоги містить чотири розділи: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина». Її учасники мають змогу дістати безкоштовні консультації з питань нарахування пенсій і протидії здирництву в навчальних закладах, щодо захисту прав учасників АТО або ж виникнення можливих проблем у кредитних договорах тощо. Юристи наголошують, що працюватимуть з усіма зверненнями, які надходитимуть від мешканців Київщини.

Джерело: http://regionews.ua/news/143850

images

Bookmark the permalink.

Comments are closed.