Я проти того, щоб селище занепадало: коцюбинчанин оприлюднив жахливі фото мікрорайону Києва

2 Лютого 2020

Депутат Коцюбинської селищної ради Ігор Рожанський оприлюднив жахливі фото занедбаного мікрорайону столиці “Новобіличі”. Житель селища проти того, щоб Коцюбинське занепадало таким самим чином.

“Для тих, хто прагне приєднати Коцюбинське до Києва. На фото – мікрорайон столиці Новобіличі, що межує з селищем. Це будинки, які будували для працівників ДОКу та заводу Теплозвукоізоляція. Реалії Києва сьогодні. Я проти того, щоб Коцюбинське занепадало так само!!”, – заявив Рожанський.

Як відомо, приєднання Коцюбинського до Києва лобіює лауреат журналістської антипремії “Унітаз Року” Ірина Федорів. Скандально відома журналістка у своїй статті на “Українській Правді” заявляє, що Міністерство розвитку громад “ігнорує волю громади Коцюбинського й інфраструктурну доцільність”.

У підтримку своєї думки чорна піарщиця наводить результати громадських слухань та результати соцопитувань, які буцімто свідчать, що більшість жителів Коцюбинського підтримують позицію приєднання до Києва.

Нагадаємо, що так звані “громадські слухання” щодо приєднання Коцюбинського до Києва відбулися у березні 2018 року. Вони проводились без секретаря та лічильної комісії, без відкритого голосування, протоколу та без жодного ухваленого рішення. Учасникам зібрання не видавали мандати для голосування, а вказували голосувати одразу – прямо у бланку для реєстрації. Таке голосування порівнювали із референдумом в Криму та виборах в ЛНР та ДНР.

За словами члена виконкому КСР Богдана Слюсаренка, Коцюбинське потрібне Києву для забудови Біличанського лісу. Це і є головним мотивом, чому мер Києва Віталій Кличко підтримав столичних забудовників, які бачать висотки замість лісу. 

Нагадаємо, нещодавно Ігор Рожанський започаткував у соцмережі акцію проти приєднання Коцюбинського до Києва.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed