Христюк: ми підемо з-під прокуратури, коли звідти піде Чібісов!

Завтра, 3 жовтня о 09:00 розпочнеться пікетування Київської обласної прокуратури (м. Київ, бульвар Лесі Українки, 27/2) проти політичного тиску прокурорів на Ірпінського міського голову Володимира Карплюка. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Дмитро Христюк.

“Володимир Карплюк житиме в наметі місяць, поки прокуратура не припинить політичний тиск, інакше він піде зі своєї посади. Громада Ірпеня втомилася від політичного переслідування, яке організовує прокурор Київської області Дмитро Чібісов. Саме цей прокурор порушив кримінальне провадження за мій попередній пост (у якому я назвав замовника політичного тиску – Чібісова), напевно забувши, що часи його улюбленого Януковича минули і що в Україні наразі свобода слова, гарантована Конституцією! Саме пан Чібісов дає команди “розривати Ірпінь”. Десятки сфабрикованих кримінальних проваджень та судова тяганина, і при цьому жодної професійної слідчої дії та жодного допиту. Ми підемо з-під прокуратури Київської області, коли з обласної прокуратури піде Дмитро Чібісов!”, – заявив Христюк.

Як відомо, сьогодні мер Ірпеня Володимир Карплюк оголосив, що іде у відпустку на місяць. Причиною цього став політичний замовний тиск на його діяльність і діяльність його команди. “Якщо протягом місяця справа не матиме розв’язки  зумію донести до вищого керівництва держави факти упередженості та корупційності прокурора Київської області і йому доведеться піти з посади, або з посади доведеться піти мені, назавжди”, – зазначив мер.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.