Видавництво «Фоліо» долучилося до створення різномовної біблітеки в ІЛІТі

Видавництво «Фоліо» передало до новоствореної бібліотеки Ірпінського ліцею інноваційних технологій збірку книжок англійською, іспанською, польською і німецькою мовами. Про це повідомили на сторінці ІЛІТу у фейсбуці.

Зокрема, ілітівцям передали книжки англійських авторів в оригіналі: О. Вайлд «Портрет Доріана Грея», Дж. Лондон «Білий Клик», А. Конан Дойл «Знак чотирьох» та інші.

«Висловлюємо окрему подяку Олександру Красовицькому, генеральному директору та основному власнику видавництва «Фоліо»»,— подякували в ІЛІТі.

До створення бібліотеки ІЛІТу вже долучилися  ірпінські медики та соцпрацівники, інтернет-провайдер «Домінет», Видавництво Старого Лева, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк та підприємець Віталій Драган.

Щоб передати свої книжки до бібліотеки ІЛІТу, можна звернутись до директорки навчального закладу Марії Гостін за телефоном +380934869833.

Нагадаємо, у Міжнародний день дарування книжок, 14 лютого, в ІЛІТі розпочали створювати власну бібліотеку книг англійською, іспанською, німецькою, польською та українською мовами. За задумом учнів, вона має стати найбільшою різномовною шкільною книгозбірнею в області.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.