Вперше в історії Ірпінь матиме заокеанського побратима

17 Листопада 2017

Між Ірпенем та американським містом Мілуокі стартувала офіційна процедура налагодження побратимських зв’язків. Про це на своїй публічній сторінці у Фейсбук повідомив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. 

 

 

“Вчора відбулося засідання Міського побратимського комітету міста Мілуокі, де розглянули можливість налагодження офіційних зв’язків з Ірпенем. Члени Комітету детально ознайомилися з історією створення та розвитку Ірпеня, культурно-мистецькою спадщиною, перспективами та планами ірпінської громади і тільки після цього дали тверду згоду на побратимство наших міст.”, – зазначив мер.

 

Ірпінь за океаном представила заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко. Нагадаємо, що у червні цього року для налагодження партнерських стосунків Мілуокі відвідала ірпінська делегація, зокрема мер Володимир Карплюк.  Сьогодні він наголосив, що американські міста дуже прискіпливо ставляться до вибору міст-побратимів.

 

“Це приємно і відповідально, адже Мілуокі дотримується чітких правил і положень щодо вибору і встановлення партнерських стосунків. Там впевнені, що обмежена кількість таких зв’язків іде тільки на користь для обох сторін.”, – підкреслив Володимир Карплюк.

 

 

За словами ірпінського міського голови підписання офіційної угоди про побратимство між Ірпенем та Мілуокі очікується у січні наступного року.

Bookmark the permalink.

Comments are closed