Володимир Омелян: Уряд Арсенія Яценюка заклав фундамент для макроекономічної стабільності та зростання економіки

25 Лютого 2019

Діяльність уряду Арсенія Яценюка заклала фундамент для макроекономічної стабільності та подальшого зростання національної економіки України. Про це заявив міністр інфраструктури, представник партії “Народний фронт” Володимир Омелян під час робочої поїздки по Київській області.

“Ми маємо п’ять років стабільної роботи української влади. Уряд Арсенія Яценюка заклав фундамент для макроекономічної стабільності та подальшого зростання національної економіки. Уряд Володимира Гройсмана ефективно впроваджує реформу децентралізації, в тому числі й в контексті розбудови мережі автошляхів. Я вдячний парламентським фракціям, зокрема “Народному фронту”, які підтримують реформи в інфраструктурі”, – сказав він.

Володимир Омелян наголосив, що розвиток інфраструктури як на державному, так і на місцевому рівні знаходиться в центрі уваги Уряду.

“Міністерство інфраструктури України приділяє велику увагу роботі з регіонами та співпрацює з органами місцевого самоврядування для найшвидшого відновлення інфраструктури у рамках реформи децентралізації”.

У ході візиту міністр разом з народним депутатом фракції “Народний фронт” Геннадієм Кривошеєю оглянув стан автошляхів Київщини, зокрема траси М-05 Київ – Одеса.

Оглянувши ділянку траси М-05, яка була відремонтована 2018 року, Володимир Омелян заявив: “Дороги, які були відремонтовані “Укравтодором” 2018 року, добре пережили зиму. Якщо є якісь пошкодження покриття, вони будуть усунені підрядниками за їх власний кошт. Капітальний ремонт траси Київ – Одеса, на якій ми зараз, триватиме. У 2018 році з державного бюджету спрямовано близько 450 млн гривень та 76 млн євро коштів міжнародних фінансових організацій. У 2019 році роботи будуть продовжені. Йдеться про близько 700 млн гривень. Це роботи з розбудови міжнародного коридору GO Highway, до якого входитиме і М-05″.

Міністр також ознайомився зі станом шляхопроводу через залізничні колії на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка та провів зустріч з громадою с. Миронівка.

Володимир Омелян під час спілкування з громадою також заявив, що мостовий перехід, який є важливим не тільки для місцевих жителів, а й для області загалом, буде відремонтовано цьогоріч.

“Фінансування відповідних робіт передбачено. Кошти є, документація готова. Те, що інші обіцяли роками, але так і не зробили, ми зробимо цього року. Разом з тим, наголошую, що місцева влада і громади не мають чекати на умовного “царя”, який приїде і всім зробить щастя. Децентралізація працює, кошти на місця виділяються значні. Будьте більш активними і відповідальними за розвиток своїх населених пунктів”, – зазначив він.

“Запорукою сильних і розвинутих регіонів, заможних територіальних громад є сучасна транспортна інфраструктура. Тому розвиток інфраструктури Київщини і всіх регіонів України у фокусі уваги Міністерства інфраструктури. Це має важливе значення для посилення економічного потенціалу української держави”, − резюмував Володимир Омелян.

Bookmark the permalink.

Comments are closed