Володимир Карплюк висуватиме свою кандидатуру до Верховної Ради України

Лідер політичної партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк висуватиме свою кандидатуру до Верховної Ради України по 95 виборчому округу. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“Я, Володимир Карплюк, голова політичної партії “Нові обличчя” прийняв рішення висувати свою кандидатуру до Верховної Ради України по 95 виборчому округу. У нас вистачило знань, умінь і, найголовніше, політичної волі, щоби за короткий період збільшити бюджет Ірпеня на сотні мільйонів гривень і створити сотні інфраструктурних об’єктів. Мені би дуже хотілося, щоб до українського парламенту прийшли люди, які будуть знати і вміти, а головне – хотіти збільшити бюджет України на сотні мільярдів гривень. І зробити так, щоб Україна отримала швидкий розвиток. 
Інформаційне суспільство часто робить з нас зомбі. Українці не можуть відрізнити хороше від поганого, бо за допомогою маніпулятивних інструментів через олігархічні канали нам нав’язують негідників як гарних кандидатів. І навпаки – з непоганих людей роблять негідників”, – розповів Карплюк.

Голова Інвнестиційної ради Ірпеня закликає бути свідомими. “Я закликаю відірватися на час від телебачення. Відірватися на час від фейсбука і приїхати до нашого міста. Пройтися по наших вулицях. Переконатися на власні очі – те, що називають “Ірпінським дивом” можливе сьогодні по всій країні. Ми команда професіоналів. Ми не звикли розкачуватися довго. Я чітко знаю, що уже незабаром жителі Ірпеня, Вишневого, Боярки, Приірпіння, сіл Києво-Святошинського району побачать швидкий і стрімкий, новий розвиток, бо парламент вимагає нових облич. І ми саме є ці нові обличчя, яких чекає український народ”, – додав Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.