Володимир Карплюк: проти мене готують активну кампанію чорного піару

Володимир Карплюк у соціальній мережі Facebook виклав відеозвернення до громадян і заявив, що проти нього готують активну кампанію чорного піару.

“За ці два тижні, які залишилися до 21 липня – дня виборів до парламенту, Ви побачите кращі зразки чорних технологій – на провідних телеканалах проти мене ними замовлені сюжети, в яких я зображений Бабаєм, Графом Дракулою та Люцифером.
За два тижні вони в десятках газет та листівок, у фейсбуці та ютубі звинуватять мене у всіх можливих злочинах проти Людства.
Крім цього, вони намагатимуться переконати Вас, що не варто йти на вибори в неділю 21 липня, бо вже ніби-то все вирішено за Вас”, – зазначив Карплюк.

Проте, за словами Карплюка, опоненти не розуміють одного. “Вони не розуміють, що Ви – дуже розумні та розбірливі люди, які вміють відрізнити біле від чорного, добро від зла, реальні результати від брехливих обіцянок. Вони не розуміють, що жирні політичні коти брехали людям майже 30 років. Вони брешуть й досі. Брешуть, щоб не ми їм не нагадували про необхідність завершення війни на Сході, про високі тарифи на комунальні послуги, про низькі соціальні стандарти. Я закликаю кожного, хто дивиться моє звернення. Прийдіть на вибори. У неділю, 21 липня, ми покажемо їм, що ми не віримо постійній брехні. Ми покажемо, що людям потрібні вже сьогодні реальні результати. 21 липня ми покажемо їм, що людям ПОТРІБЕН СВІЙ!”, – додав Карплюк.

Як відомо, за кандидата в народні депутати по 95-му округу Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс” серед 1000 респондентів 95-го округу з 1 по 4 липня 2019 року методом “face-to-face“

Bookmark the permalink.

Comments are closed.