Володимир Карплюк презентував другу відеорозповідь про парк Письменників

27 Травня 2019

Лідер політичної партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк запустив серію передач “Ірпінь: історія успіху”. Цього разу Карплюк розповів про створення парку Письменників.

“Сьогодні говоримо про легендарне для України місце, яке знаходиться в Ірпені, – Будинок творчості письменників. Тут писали, відпочивали, спілкувалися майже усі відомі українські письменники XX століття: Андрій Малишко, Микола Бажан, Володимир Сосюра, Остап Вишня, Олександр Довженко, Павло Тичина, Олесь Гончар, Павло Загребельний і багато інших. Довгі рокі територія Будинку Письменників була занедбаною. І лише у 2017 році ми зробили тут реконструкцію. Дякую Спілці Письменників України за підтримку і довіру. Сподіваюся, це місце й надалі надихатиме творити шедеври”, – розповів Володимир Карплюк.

Проект “Ірпінь: історія успіху” – це розповідь не тільки про Ірпінь. Це розповідь про те, якими можуть бути усі українські міста з півночі на південь, із заходу на схід.

Як ми повідомляли, нещодавно Володимир Карплюк заявив, що висуватиме свою кандидатуру до Верховної Ради України по 95 виборчому округу.

Bookmark the permalink.