Володимир Карплюк – мер року!

На кожному етапі розвитку, програма «Людина року», здобувала нові риси і зміст. Але головним і незмінним залишався єдиний критерій оцінки діяльності претендентів на високу громадську нагороду – вагомість внеску в розбудову України та збереження її цілісності.

Цього року мер Ірпеня Володимир Карплюк став претендентом на звання кращого мера за результатами роботи 2015 року. За час його правління, Ірпінь перетворився зі спального району Київщини у розвинуте європейське місто. Були відроджені парки, з’явилися сучасні об’єкти міської інфраструктури, оновлені медичні та дошкільні установи. Воїнам АТО у поточному році заплановано виділення понад 50 квартир.

кар

Серед лауреатів також мери Золотоноші, Чугуєва та Ладижина.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомила, що 14 січня 2016 року були підведені остаточні підсумки експертного опитування за 2015 рік. За 20 років існування програми, володарями почесного титулу, стали 352 переможця в національних номінаціях і 99 володарів спеціальних премій.

2 (1)

Вшанування переможців XX ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року» відбудеться 26 березня 2016 року під час урочистої церемонії вручення премій «Людина року – 2015».

Джерело: http://www.unian.ua/ 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.