Власника комплексу “Кампа” звинуватили у невихованості та хамстві

23 Вересня 2020

Власник заміського комплексу “Кампа” Сергій Орефь’єв – невихована, слабка та хамувата особа. Про це стверджують місцеві жителі у соцмережі Фейсбук.

Як відомо, Ореф’єв разом із скандальновідомим власником фірми “Орлан Інвест-Груп” Антоном Мирончуком намагалися забудувати шмат лісу та вирубав 200-річні дуби на Кампі.

«Я не знаю, чому до Вас їздили журналісти за коментарем, думаю щодо вирубаного лісу, якщо Вам немає що приховувати, достатньо відповісти на запитання, у них така робота, не варто її сприймати так емоційно, вони працюють над сюжетами які мають суспільну важливість», – повідомляють жителі Приірпіння у Фейсбуці.

Нагадаємо, Антон Мирончук та його компанія “Орлан-інвест груп” заборгували до бюджету Ірпеня понад 40 мільйонів гривень (сума заборгованості ТОВ “Орлан-Інвест Груп” складає 31 млн 794 тис. грн, а фізичної особи Мирончук Антон Анатолійович – 8 млн 761 тис. грн.).

По одному з позовів проти “Орлан Інвест Груп” Ірпінська міськрада вже виграла. Господарський суд Київської області зобов’язав компанію сплатити у бюджет міста понад 8 мільйонів гривень. На виконання цього рішення державна виконавча служба уже описала та арештувала все майно та грошові кошти “Орлан Інвест Груп”.

Антон Мирончук є фігурантом кримінальних проваджень щодо шахрайства при отриманні дозвільних документів; провадження розслідує поліція та прокуратура Ірпеня. Раніше місцеві активісти звинувачували Антона Мирончука у організації побиття громадських діячів та використання “тітушок” для нападу на активістів та спалення їхніх автівок.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed