Вітаємо із святою Трійцею!

19 Червня 2016

64501Сьогодні християни святкують День Святої Трійці, яке припадає на 50-й день від Великодня. В народі його називають по-різному: П’ятидесятниця, День Зіслання Святого Духа, День Святої Трійці. Це одне з головних християнських свят, яке у православ’ї входить до числа дванадесятих свят, а в Католицькій церкві має найвищий статус торжества.

На Трійцю традиційно усе прикрашають гілками дерев, квітами та травами. Нагадаємо, що кожне свято, яке відзначається протягом року, має нагадати про ще один оберт колеса вічності, підсилити його, допомогти природі зробити ще одну петлю, щоб сезон йшов за сезоном. Тому Трійця – це ще один гімн природі древніх українців, магія майбутнього врожаю. У цей період, як і після Великодня, вшановують духів померлих.

Приємно, що й нині ми пам’ятаємо традиції свого народу. Нехай святкування Трійці цього року стане для вашої родини особливим! Нехай в кожному домі буде світло, зелено та затишно, адже в будь-яке християнське свято треба зберігати мир і чистоту серця та помислів! Щасливих свят!

FrpAX3GEwWo

Bookmark the permalink.

Comments are closed