“Вишитий Кобзар”: в ірпінському музеї представлена виставка Івана Рябчука

З 21 серпня в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї експонується виставка талановитого вишивальника Івана Івановича Рябчука “Вишитий Кобзар”.

Головна тематика робіт майстра – вишивання поезії Тараса Григоровича Шевченка. Часом на сьогодні Іван Рябчук  виконав 32 роботи “Вишитий Кобзар”. Серед його творчих напрацювань є також серветки, рушники, вишиванки, краватки.

Роботи  Івана Івановича  експонувалися в етнографічному музеї Канева, під час обласних заходів – в містах Умань,  Бориспіль,  Біла Церква, міських заходів культури в Ірпені. Також Рябчук приймав участь в проекті “Вишивання рушника українсько-європейської єдності” і організував виставки “Вишитий Кобзар” в містах Західної України: м.Чернівці (обласний художній музей), м.Верховина (музей “Гуцульщина”),  м.Стороженці (районний музей), с. Криворівня (музей І.Я. Франка). У 2014 році продовжив участь у цьому проекті в містах Вільнюс, Таураге, Тракай. За сприянням конгресу українців у Латвії відбулась виставка у м.Рига та м.Єлгава.

Нині Іван Іванович активно працює над вишиттям нових полотен і мріє про нові виставки-мандрівки. А Ірпінський історико-краєзнавчому музей тим часом щиро запрошує всіх ірпінців на виставку нашого талановитого майстра.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.