Віолетта Дворнікова стала заступником голови Київської обласної парторганізації

3 Листопада 2022
71b69761-b04b-4322-9185-95152ebbc81f

Віолетта Дворнікова − депутатка Ірпінської міської ради від «Батьківщини» з 2020 року, це її друга каденція в міськраді Ірпеня. Вона очолювала відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету міської ради, працювала радником Ірпінського міського голови. Про це повідомляють на сайті партії “Батьківщина”.

З 24 лютого депутатка разом із міським головою залишилася в Ірпені, вона координувала евакуацію цивільного населення, забезпечувала потреби територіальної оборони міста, працювала на «гарячій лінії» з питань евакуації та гуманітарної допомоги. З моменту створення Добровільного формування територіальної громади (ДФТГ) Ірпеня стала її членом.

Депутатка має чотири вищі освіти. Вона нагороджена відзнакою Ради національної безпеки та оборони України III ступеню, медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь», Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України».

Віолетта Дворнікова входить до Європейської асамблеї жінок-депутаток, виконавчого комітету Національного олімпійського комітету в Київській області. Є директоркою благодійного фонду «Добре серце Батьківщини», Асоціації жінок України «Дія.Приірпіння». У 2009 році заснувала студію танцю «Jardin de la Dance» – першої хореографічної студії в Ірпені, яка увійшла в ТОП-10 найкращих танцювальних колективів України.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed