Відкрили будинок культури – в Гостомелі будуть танці!

Вчора в Гостомелі відкрили відреставрований будинок культури. За два місяці ремонтних робіт повністю оновили кіно-концертний зал на 150 місць та танцювальний зал; зробили тренажерний зал.

Урочистості відбувалися за участі Ірпінського міського голови Володимира Карплюка, Гостомельського селищного голови Анатолія Кириченка, представників Міністерства культури, депутатів обласної, міської та селищної рад, жителів Гостомеля.

Реконструкція будинку культури стала частиною масштабної програми оновлення Ірпеня, започаткованої міським головою Володимиром Карплюком. Під час відкриття він говорив про те, що попри складну ситуацію в країні, в нашому регіоні кожні два тижні відкриваються нові чи оновлені інфраструктурні об’єкти. Регіон розвивається і продукує новації ( з листопада 2014 року в Ірпені вже відкрито 2 парки, 3 сквери, дитячу поліклініку, будується 2 дитячих садочки, центр дитячої творчості і міський стадіон).

Значну допомогу в реконструкції будинку культури надав Юрій Прилипко, депутат міськради, відомий меценат у регіоні. Під час відкриття він говорив, що це місце тепер стане прихистком для дітей та молоді, врятує від вулиці, шкідливих звичок. Тут абсолютно безкоштовно будуть проводитися танцювальні вечори, демонструватися фільми, за бажанням можна буде займатися спортом у новому тренажерному залі. Відтепер кращі колективи та солісти краю виступатимуть на новій сцені.

Жителів селища та гостів після відкриття запросили до приміщення оновленого будинку культури та безкоштовно нагодували бутербродами з червоною ікрою та червоною рибкою, фруктами та різноманітними канапе. Пригощали вином та соками, а після частування запропонували зворушливу концертну програму.

На все своїми очима Ви можете подивитися тут.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.