Вдова загиблого АТОвця отримала квартиру в Ірпені

30 Серпня 2019

29 серпня під час сесії Ірпінської міськради Інні Бобер вручили документи на нову квартиру в. о. мера Анастасія Попсуй та перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Жінка є вдовою офіцера, який загинув на Сході України. Квартира виділена за сприяння керівництва міста. Про це повідомило інформагентство ITV.

Чоловіком Інни Бобер був полковником Сергій Бобер, який служив у Службі зовнішньої розвідки України. Від початку бойових дій на Донбасі очолював осередок спротиву в тилу ворога, який збирав розвідувальну інформацію. Загинув він 14 липня 2014 року в рідному Луганську, повертаючись із виконання завдання – потрапив під мінометний обстріл сепаратистів. Посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Інна Бобер подякувала за шану та повагу до свого чоловіка.

“У 2014 році я вимушено покинула рідне місто. Тепер з упевненістю можу сказати, що Ірпінь став для мене рідним. Сподіваюся, що я і моя родина будемо гідними членами нашої ірпінської громади”, – сказала жінка.

Як повідомив на сесії заступник голови Ради учасників АТО при міському голові Антон Головенко, в Ірпені всім родинам загиблих на Сході України були виділені земельні ділянки. Також вони отримали квартири: одні – за державною програмою, інші – від міської ради.

Bookmark the permalink.

Comments are closed