Вдова загиблого АТОвця отримала квартиру в Ірпені

29 серпня під час сесії Ірпінської міськради Інні Бобер вручили документи на нову квартиру в. о. мера Анастасія Попсуй та перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Жінка є вдовою офіцера, який загинув на Сході України. Квартира виділена за сприяння керівництва міста. Про це повідомило інформагентство ITV.

Чоловіком Інни Бобер був полковником Сергій Бобер, який служив у Службі зовнішньої розвідки України. Від початку бойових дій на Донбасі очолював осередок спротиву в тилу ворога, який збирав розвідувальну інформацію. Загинув він 14 липня 2014 року в рідному Луганську, повертаючись із виконання завдання – потрапив під мінометний обстріл сепаратистів. Посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Інна Бобер подякувала за шану та повагу до свого чоловіка.

“У 2014 році я вимушено покинула рідне місто. Тепер з упевненістю можу сказати, що Ірпінь став для мене рідним. Сподіваюся, що я і моя родина будемо гідними членами нашої ірпінської громади”, – сказала жінка.

Як повідомив на сесії заступник голови Ради учасників АТО при міському голові Антон Головенко, в Ірпені всім родинам загиблих на Сході України були виділені земельні ділянки. Також вони отримали квартири: одні – за державною програмою, інші – від міської ради.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.