Вчені назвали найнебезпечніші симптоми серйозних порушень в організмі

11 Липня 2019

Фахівцями Клініки Майо був складений перелік ознак, які можуть вказувати на дійсно небезпечні зміни в роботі організму.

Задишка. Труднощі з диханням, що виникають при простій ходьбі, дихання з присвистом, можуть бути симптомами астми, пневмонії, хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ), а також тромбу в легенях.

Незрозуміло швидке схуднення. За словами фахівців, втрата 5% ваги протягом місяця або 10% за півроку вимагає обов’язкового звернення до лікаря. Таке схуднення може бути сигналом про розвиток раку, діабету, захворювання печінки.

Зміни звичного стану кишківника. Часті діареї або несподівано тривалі запори, а також зміна кольору калу, відповідно до рекомендації Американського онкологічного товариства, є приводом для перевірки на наявність запальних процесів в кишечнику або раку товстої кишки.

Почуття переїдання при малій кількості їжі. Експерти відзначають: якщо такий ефект триває більше тижня, краще відвідати лікаря. Даний симптом може вказувати на розвиток раку підшлункової залози або раку яєчників.

Спалахи світла перед очима. Це симптоми відшарування сітківки – небезпечного процесу, що веде до сліпоти. Зазвичай спалахи бувають в одному оці, в рідкісних випадках – в обох відразу.

Субфебрильна температура. Температура 37.7-37.8, що тримається більше двох тижнів, може бути сигналом туберкульозу або злоякісної пухлини.

Почастішали головні болі. Найнебезпечніші види головного болю – ті що «вибухають», а також супроводжуються лихоманкою, слабкістю, судомами, онімінням, труднощами з промовою. Людям у віці від 50 років медики радять невідкладно звертатися за обстеженням в разі почастішання випадків головного болю.

Джерело: https://www.vz.kiev.ua

Bookmark the permalink.

Comments are closed