ВАСУ скасував постанову парламенту про розпуск Коцюбинської селищної ради

Сьогодні, 1 червня, Вищий адміністративний суд України скасував постанову Верховної Ради про дострокове припинення повноважень Коцюбинської селищної ради. Причина такого рішення – проголосований парламентом документ не відповідає законам України, порушує Конституцію і нівелює принципи місцевого самоврядування.
Як відомо, протизаконний документ був проголосований 12 квітня цього року. У Верховній Раді його оперативно пролобіювала нардеп Ольга Червакова. Проект документу підтримали без обговорень і розслідувань. Ще тоді правознавці заявляли, що постанову потрібно скасувати, адже парламент не має повноважень розпускати місцеві ради – лише призначати дату виборів.

112054«Ми не здавалися, продовжували боротися, хоча на нас чинився шалений політичний тиск. Одночасно ми не припиняли працювати у селищі. Скоро завершуємо реконструкцію парку. Капітально ремонтуємо вулицю Залізничну й інші дороги у Коцюбинському. Встановлюємо смітники, нові поштові скрині, ремонтуємо під’їзди. І нарешті сьогодні суд скасував ганебну постанову Верховної Ради. Ми вірили, що правда повинна перемогти. У нас ще дуже багато роботи у Коцюбинському, тому ми продовжуємо працювати», – коментує секретар Коцюбинської селищної ради (фракція «Нові обличчя») Юлія Главацька.
Юристи пояснюють, що тепер Центральна виборча комісія повинна припинити виборчий процес, який через законодавчу помилку практично стартував у селищі. А депутати селищної ради повинні продовжити свою роботу, адже для цього їх обрала громада.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.