В УЖКГ “Біличі” новий начальник

30 Січня 2018

В УЖКГ “Біличі” новий, вже 8-й по рахунку, начальник – Ігнатенко Олег Іванович. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко.

 

Як відомо, зовсім недавно звільнився радник Матюшиної – Мамаєв, який консультував її з питань УЖКГ. Так само в цей період зі скандалом пішла і в минулому вірний соратник глави, заступник начальника УЖКГ “Біличі” – Леся Ельникова. Днями так само звільнилася з УЖКГ “Біличі” Наталія Коломієць, яка займала посаду юриста. Наталія свого часу балотувалася в депутати від команди Матюшиної, так само є її особистим адвокатом і помічником нардепа Ольги Червакової.
“Як бачимо, корабель повільно йде на дно, і все соратники Матюшиної один за одним втікають. Чому? Відповідь очевидна – все давно помітили згубність ситуації в УЖКГ та прекрасно розуміють, що комусь в підсумку доведеться нести відповідальність за це свавілля. Ми з депутатським корпусом вже більше року вимагаємо провести незалежний аудит, щоб нарешті зрозуміти ситуацію, економічну ситуацію. Матюшина категорично відмовляється провести ревізію, таким чином приховуючи всі махінації в УЖКГ. А як же відкритість і прозорість, про яку вона твердила під час передвиборної кампанії? Воду і електрику відключають всі частіше, дороги не прибирають, двірників в ЖЕКу можна порахувати на пальцях, адже все так же звільняються через відсутність заробітної плати. Ось, що виходить, коли до влади приходять популісти і активісти”, – зазначив Слюсаренко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed