В ірпінському ЦНАПі продовжують надавати безкоштовні юридичні консультації

У Центрі надання адміністративних послуг в Ірпені продовжують безкоштовно консультувати нотаріуси. Днями консультації мешканцям Ірпінської громади надавала нотаріус із 16-річним досвідом Тетяна Власнюк. Про це інформує Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Під час консультацій ірпінці отримали відповіді на питання що, їх цікавили. Зокрема, щодо порядку отримання компенсації за знищене житлове майно, оформлення спадщини, відновлення втрачених документів тощо.

«Безкоштовні нотаріальні консультації проводимо в рамках Меморандуму про співпрацю між Ірпінською міською радою, Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції та Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області», — зазначає Олександр Маркушин.

Щоб отримати безкоштовну юридичну консультацію, потрібно попередньо записатися. Для цього можна звернутися на рецепцію у ЦНАПі (вул. Шевченка, 2а), надіслати запит у довільній формі на електронну пошту cna[email protected] або залишити запит за телефоном: (04597) 60-407.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.