В ірпінському парку ім. Правика святкуватимуть день португальської культури

23 червня в міському парку імені В. Правика в Ірпені святкуватимуть день португальської культури. Свято відбудеться з нагоди першої річниці побратимства між Ірпенем та португальським містом Кашкайш. Ірпінців та гостей міста запрошують на святкування.

На гостей чекають страви португальської кухні від шеф-кухаря, судді проєкту «Майстер-шеф» Ектора Хіменес Браво. А на десерт можна буде скуштувати традиційне тістечко з Португалії — паштейш від Товариства «Відважних».

Також відбудеться концерт португальської та української музики. А на території міського парку облаштують фото-виставку, спортивну локацію та фото-зони.

Початок о 16:00.

«Запрошую всіх жителів та гостей Ірпінської громади!», — запрошує Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Нагадаємо, рік тому, 23 червня 2022 року, Ірпінь та португальське місто Кашкайш стали побратимами. Тоді Ірпінський міський голова Олександр Маркушин під час свого робочого візиту до Португалії підписав з мером міста Кашкайш Карлушем Керрейрашем угоду про партнерство. Відтоді місто-побратим постійно підтримує Ірпінь. Зокрема, громада Кашкайшу виділила 500 000 євро на добудову дитсадка «Віночок» та передавала гуманітарну допомогу. А також в португальському місті встановлена іменна табличка Ірпеня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.