В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї триває ремонт

В Ірпені триває ремонт історико-краєзнавчого музею. Наразі там вже почали створювати перші інсталяції. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Оновлений після ремонту музей матиме виставкову залу, спеціальну фотозону, декілька інсталяцій. Окрема зала буде присвячена боротьбі міста-героя Ірпеня з російськими окупантами у лютому-березні 2022 року. Також у подальшому музей буде працювати над створенням нової експозиції, її оцифровкою, створенням електронних каталогів, описів та презентацій.

«Щиро вдячна нашому міському голові Олександру Маркушину за підтримку музею та усім, хто допомагає консультаціями, порадами і просто добрим словом! Завдяки зусиллям кожного з вас, вже незабаром наш музей відчинить свої двері для відвідувачів», — подякувала Євгенія Антонюк.

Згодом в Ірпінському музеї також планують провести глобальну реконструкцію з розширенням площі за проєктом Irpin Reconstruction Summit.

Нагадаємо, 18 травня, у Міжнародний день музеїв, голова Інвестиційної ради Ірпеня та засновник Irpin Reconstruction Summit Володимир Карплюк поділився концепцією оновлення Ірпінського історико-краєзнавчого музею.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.