В Ірпінській громаді завершився перший курс підготовки до Національного спротиву

 В Ірпінській громаді завершився перший етап курсу підготовки цивільних громадян до Національного спротиву. Впродовж 5-ти місяців курсанти вивчали і відпрацьовували свої навички з 15-ти різних дисциплін за навчальною програмою загально-військової тактичної підготовки. Про це повідомили на офіційній сторінці 114 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ у фейсбуці.

Безоплатний курс тривалістю 100 навчальних годин розпочався в жовтні минулого року. Навчальна програма охоплювала широкий спектр тем із загальновійськової тактичної підготовки. Інструктори Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти навчали патріотично налаштованих громадян і дали базові знання за різними напрямами: психологічна підготовка, виживання в складних умовах, мінна безпека, тактична медицина, інженерна підготовка, військова топографія, військовий зв’язок, тактична підготовка, вогнева підготовка тощо.

24 курсанти, котрі повністю пройшли курс і здали підсумкове тестування, отримали сертифікати про проходження курсу «Базової військової підготовки громадян України до національного спротиву». Слухачів курсу в Ірпені об’єднує єдина мета – знати як захистити себе та близьких від окупантів та бути впевненими у вмінні допомогти іншим в надзвичайних ситуаціях, що є цінним ресурсом для створення спроможної та стійкої спільноти.

Навчання добровольців проходять безоплатно. Такі курси в Ірпінській громаді проходитимуть і надалі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.