В Ірпінській громаді посилюють безпеку об’єктів критичної інфраструктури

За розпорядженням голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка в Ірпінській громаді посилюють безпеку об’єктів критичної інфраструктури. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Маємо бути максимально готові до того, що росіяни знову будуть намагатися цієї зими тероризувати цивільне населення та намагатись залишити нас без води, світла та тепла. Тому ми укріплюємо об’єкти водо- та теплопостачання додатковими елементами захисту. Першочергова ціль ворога  – критична інфраструктура по всій території України», — зазначив мер.

Олександр Маркушин попросив особисто підготуватися до цієї важкої зими. «Будь ласка, подбайте про альтернативні джерела світла та енергії для своїх родин – павербанки, генератори, зарядні станції, потужні ліхтарі тощо», — додав міський голова.

Також він нагадав номери комунальних підприємств: КП «УЖКГ «Ірпінь» — (04597) 63-005; КПП «Теплоенергопостач» — (04597) 63-314; КП “Ірпіньводоканал” (04597) 62-828. Також з будь-яким питанням можете звернутися на Гарячу лінію Ірпінського міського голови: 0800 335 191.

Нагадаємо, в Ірпінській громаді тиждень тому розпочався опалювальний сезон. Уже запустили 20 котелень, ще 2 – у процесі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.