В Ірпінській громаді організовують місячник з благоустрою

Згідно розпорядження міського голови від 16 жовтня № 170 «Про проведення на території Ірпінської міської територіальної громади місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки», 20 жовтня на території громади відбудуться толоки.

Зокрема, прибирання організовують за такими локаціями: парк Перемоги, площа між «ЕКО-маркетом» та аркою, парк ім. М.Стельмаха, парк Героїв АТО, вул. Університетська (узбіччя між водоканалом та вул. Лісова).

Толоки відбудуться також і в селах громади. 20 жовтня у Михайлівці-Рубежівці толока відбудеться на таких локаціях: зупинки, кладовище, озера, ставки, р. Мислин, дитячі майданчики, церква, стадіон, промислова зона.

У Забуччі прибирання заплановане на 27 жовтня. Прибиратимуть зупинки, центральну площу, кладовище, дитячі майданчики, водонапірну вежу, трансформаторні підстанції.

У Козинцях толока відбудеться 3 листопада. Локації: зупинки, дитячі майданчики, церква, ставки, кладовище, узбіччя дороги між смт. Немішаєве та с.Козинці, узбіччя вулиць.

У Діброві толока відбудеться 10 листопада на локаціях: будинок культури, зупинки, дитячі майданчики, церква, узбіччя дороги до смт. Немішаєве, узбіччя вулиць.

У КП «Управління благоустрою міста» запрошують жителів громади долучитися до корисної справи та взяти участь у проведенні толок.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.