В Ірпінській ЗОШ №3 обрали директора

19 Липня 2018

Сьогодні в Ірпінській ЗОШ №3 обрали нового директора. За результатами конкурсу, ним став молодий фахівець, майстер спорту міжнародного класу з хортингу, вчитель фізичного виховання Станіслав Федоров. Про це розповів ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

“Представляю вам нового керівника Ірпінської ЗОШ №3. За результатами конкурсу, ним став молодий фахівець, майстер спорту міжнародного класу з хортингу, вчитель фізичного виховання Станіслав Федоров. Нового директора школи обрали сьогодні, під час засідання спеціальної конкурсної комісії, до якої увійшли досвідчені освітяни регіону, представники Ірпінської міської ради, Громадської ради, голова та члени батьківського комітету школи №3”, – повідомив Карплюк.

Загалом на вакантну посаду директора було 4 претендента. Всі вони презентували членам комісії свою концепцію подальшого розвитку школи, ділилися особистим баченням розвитку освіти в цілому. У результаті 12 із 15 членів конкурсної комісії віддали свої голоси за Станіслава Федорова. 

Фото Олега Гриба

Станіслав має великий досвід роботи з дітьми. Сьогодні проживає в Обухові, але налаштований перебратися в Ірпінь. Працював провідним тренером відділу неолімпійських видів спорту Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, керівником секції хортингу Національного університету біоресурсів і природокористування України, начальником управління фізичного виховання та спорту Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. “Члени конкурсної комісії повірили у те, що саме Станіслав Ігорович здатен принести школі, що має спортивне спрямування, нове дихання, нову енергію і новий розвиток. Бажаю новому директору сил, натхнення, креативного мислення і поваги від учнів та колективу школи! Також дякую за добросовісну працю Олені Григорівні Пономаренко, яка протягом року виконувала обов’язки директора школи №3!”, – зазначив мер.

Bookmark the permalink.

Comments are closed