В Ірпінській міській лікарні створять мамологічний центр

14 Вересня 2016

Зміни в Ірпінській центральній лікарні тривають. Відтепер на 3-му поверсі буде розміщено координаційний центр. Запрацює він ближче до кінця вересня.

“Це те місце, де пацієнти хочуть без черги отримати медичну послугу в умовах підвищеного комфорту. Це відділення створено для пацієнтів, які не зареєстровані в Ірпені чи не проживають у місті, проте хочуть отримувати тут медичну допомогу. Усі послуги у відділенні будуть платними згідно прейскуранту, що затвердила міська рада” – розповідає головний лікар Ірпінської ЦМЛ.

Безымянный

Безымянный

Окрім координаційного центру планують відкрити центр діагностики та лікування молочних залоз. “В Ірпені є усі умови для повної точної діагностики молочних залоз” – запевняє завідуючий мамологічним центром Олександр Коваленко

За статистикою від 20 до 30 % жінок мають доброякісні утворення, які належать до передракових захворювань молочних залоз. Сьогодні в Ірпінській центральній міській лікарні на обліку перебувають близько 500 жінок, які потребують лікування. Тому потреба в мамологічному центрі очевидна.

Детальніше у сюжеті “Ірпінь-ТБ”:

Bookmark the permalink.

Comments are closed