В ірпінських школах відсвяткували Останній дзвоник

31 Травня 2019

31 травня у навчальних закладах міста Ірпеня відбулися урочисті лінійки з нагоди свята Останнього дзвоника. Про це повідомляють на офіційномусайті Ірпінської міської ради.

Заходи відвідали голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська, представники влади міста, депутати Ірпінської міської ради.

“Сьогодні на вулицях Ірпеня особлива атмосфера: у наших школярів почалися літні канікули. А для випускників цей день – один із переломних у їхньому житті. Починається новий етап, нові виклики і звершення, – зазначив на своїй публічній сторінці у Фейсбук голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. – Я вітаю кожну дитину, яка сьогодні починає доросле життя. Я вірю, що серед наших випускників є свої Ігорі Сікорські, Ілони Маски, Елеонори Рузвельт чи Марії Кюрі. І точно знаю, що з них виростуть патріоти свого міста і країни, добрі люди, які зроблять цей світ кращим”.

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин привітав зі святом учнів ірпінських шкіл СЗШ №1 та СЗШ №2, найкращих учнів і спортсменів відзначив подарунками.

“Щиро вітаю випускників із закінченням школи і початком більш відповідального дорослого життя. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте! Удачі вам на складному, але дуже цікавому життєвому шляху! А батькам – радості від успіхів дітей”, – сказав у вітальному слові Олександр Маркушин.

Bookmark the permalink.

Comments are closed