В ірпінському “Парку Письменників” відбудеться відкритий концерт проекту “Творчий ковчег”

25 Червня 2019

До Ірпеня запрошують митців і глядачів долучитися до концерту під відкритим небом, який відбудеться 29 червня в рамках молодіжного мистецького проекту “Творчий ковчег”. Локація – парк Письменників, який розташовано на території  будинку творчості “Ірпінь” (вул. Стельмаха, 20).

“Творчий ковчег” існує більше двох років, щомісяця збираючи цікавих митців різних напрямків у Будинку письменників у Києві. У теплу пору року учасники приїздять до Ірпеня, щоби порадувати жителів міста своєю творчістю і дати їм можливість стати частиною проекту, взявши участь у читаннях на «вільному мікрофоні».

В основній програмі присутні зможуть познайомитися з творчістю поеток  Вікторії Оліщук, Марини Дубовик, Анни Багряної (Болгарія),  Марини Чиянової, Валентини Швежикайте. Музичну частину представлять автори-виконавці Артур-Крук, Аліна Кріль, Богдана Гайворонська та гурт “Голос душі”.

Після основної програми розпочнеться “вільний мікрофон”, на якому будь-хто з присутніх зможе почитати свої вірші чи заспівати. Захід завершиться увечері навколо багаття де учасники та глядачі зможуть відвідати поетичного кулешу і поспілкуватися.

Bookmark the permalink.

Comments are closed