В Ірпінській центральній лікарні встановлять ще один кисневий генератор

232848263_2403278219804288_5684440951451258264_n

Для надійного й безперебійного забезпечення киснем пацієнтів інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні там буде встановлено ще один кисневий генератор. Про це на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету міської ради розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин, повідомляє Інформаційне агентство ITV.

Генератор вартістю 1,5 млн грн буде придбаний за кошти обласного бюджету. Члени міськвиконкому проголосували за виділення 100 тис. грн на ремонт необхідного приміщення.

«У лікарні вже є два кисневі генератори, це буде третій. Інфекційне відділення нашої лікарні зайняте на 100%: на сьогоднішній день там 112 місць, і всі вони зайняті хворими на COVID. Людям потрібен кисень, і потрібна певна потужність у системі. На сьогодні обидна генератори працюють на максимальній потужності. Якщо би щось, не дай Бог, сталося – у нас є кисневі балони, щоби перекрити потребу в кисні, але ми повинні розуміти, що треба трохи розвантажити ці генератори, і щоб був якийсь запас. Для цього область нам уже погодила виділення 1,5 млн грн, вони закуповують і передадуть цей генератор, а нам треба зробити в приміщенні ремонт», – пояснив Олександр Маркушин.

Як повідомляється, остаточне рішення про фінансування ремонту мають ухвалити депутати міської ради на сесії в четвер.  

Нагадаємо, в серпні ц. р. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, відвідавши Ірпінську лікарню, високо оцінив її готовність до нової хвилі епідемії COVID-19 – зокрема, схвально відгукнувся про систему забезпечення киснем інфекційного відділення.

Станом на кінець вересня 100 ліжко-місць інфекційного відділення Ірпінської лікарні (на той момент – 100%) були зайняті пацієнтами з коронавірусною хворобою. Після цього відділення розширили ще на 12 ліжок.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.