В Ірпінській школі №3 встановлюють нову вентиляційну систему

22 Квітня 2019

В  Ірпінській школі №3 через несправність старої вентиляційної системи встановлюють нову. Адже від неприємних запахів у приміщенні уже тривалий час потерпали і учні, і вчителі. Про це повідомило інформагентство ITV.

“Багато років тому, під час капітального ремонту даху школи, були порушені внутрішні вентиляційні конструкції, і вже не одне покоління учнів відчували несправність витяжок із туалетних кімнат”, – розповіла виконуюча обов’язки Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй.

Анастасія Попсуй зазначила, що тепер ми маємо робити системні рішення, щоб таких проблем не було і  в пергу чергу діти, вчителі думали про навчальний процес, а не про те, наскільки комфортно навчатись у приміщенні.

Директор КП “Ірпіньжитлоінвестбуд” Ігор Дворніков розповів, що також завершують ремонт ще однієї туалетної кімнати, яка не функціонувала всі попередні роки. Зараз її відновлено, зроблено комфортні умови для учнів. Слід за нею планують оновити і інші вбиральні.

“Ірпінська міська рада за рахунок міського бюджету за останні роки комплексно вирішує питання, що стосуються комфорту перебування наших дітей  в школі. І мають ми використовуємо найбільше грошей на сферу освіти з усіх міст  Київської області”, – підкреслила Анастасія Попсуй.

У школі вдячні,  що міська рада виділила гроші на встановлення зовнішньої витяжки, до якої приєднають всі туалетні приміщення.

Bookmark the permalink.

Comments are closed