В Ірпені зворушливо згадали Кузьму Скрябіна

5 Лютого 2019

У Фіскальному університеті  пройшов вечір пам’яті соліста групи «Скрябін», продюсера, телеведучого, письменника та актора Андрія Кузьменка, більше відомого, як Кузьма Скрябін, який загинув у автокатастрофі.  Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції підготовував і провів цей захід. Про це повідомляється на сайті. 

Уже 4 рік поспіль студенти та курсанти збираються разом і виконують під гітару хіти співака, згадують його найкумедніші жарти та цитати, читають авторські вірші про кумира та вірші фанатів. «Приблизно за місяць до трагічної дати, студенти та курсанти починають готуватися до вечора пам’яті. Разом придумуємо сценарій і щодня після пар репетируємо по 2-3 години у аудиторіях», – розповіла Юліана Колесник, провідний фахівець відділення виховної та соціально-психологічної роботи Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

За її словами, неможливо повірити, що Кузьми більше немає серед живих. «Не віриться! І дуже шкода, що світ втратив людину, яка  наповнювала всіх позитивом, дарувала гарний настрій та не боялася казати правду вголос», – зазначила Юліана Колесник.

Організатори заходу впевнені, що пісні Андрія Кузьменка розтоплюють найхолодніші людські серця, а його творчість обов’язково надихне ще не одне покоління. «Кузьма – мудра і проста людина, психолог від природи. Його любили і великі, і малі, його поважали всюди, він не боявся казати та співати щиру правду! Був простим і прикольним чуваком! Він назавжди залишиться у нашій пам’яті і у наших серцях», – розповідають ведучі заходу і запевняють, що «людина жива, поки живе пам’ять про неї».

Варто підкреслити, що кожного року, вечори пам’яті співака відбуваються у різних куточках нашої країни. Традиційно, 2 лютого, студенти та курсанти НУДФСУ відвідують вечір пам’яті Андрія Кузьменка, який відбувається у Києві на Майдані Незалежності. Фанати з усієї України збираються разом щоб згадати кумира та заспівати його пісень.

Нагадаємо, український співак Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в дорожньо-транспортній пригоді на Дніпропетровщині. Він повертався з концерту, який відбувся у Кривому Розі на честь 25-річчя гурту «Скрябін».

Bookmark the permalink.

Comments are closed