В Ірпені започатковують відкриті фахові зустрічі

28 Жовтня 2017

Кожного тижня до Ірпеня запрошуватимуть фахових експертів для відкритих зустрічей з важливих питань для розвитку міста. Про це розповів перший заступник мера Ірпеня Дмитро Христюк. 

“Кожного тижня плануємо запрошувати в наше місто експертів, науковців, народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади для відкритих фахових зустрічей за напрямками, які надзвичайно важливі для розвитку і життєзабезпечення громади”, – повідомив Христюк.

В рамках цього проекту учора відбулася перша зустріч із заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народного депутата України Сисоєнко Іриною Володимирівною на тему: “Медична реформа в Україні: що вона означає?”. Депутатка пояснила основні положення прийнятого Законопроекту та суть медичної реформи.

Як відомо, зараз широкого дискусу набрало питання медичної реформи в Україні, яка запрацює з 1 січня 2018 року та проекту Закону України №6327 “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів”, який передбачає ввдення платних послуг для пацієнтів.


Bookmark the permalink.

Comments are closed