В Ірпені виконком затвердив кошториси капітальних ремонтів деяких інфраструктурних об’єктів

photoeditorsdk-export-2021-03-09T163318.100

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради затвердив проєктно-кошторисну документацію для проведення капітальних ремонтів трьох об’єктів. Таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні виконкому, повідомляє Інформаційне агентство ITV.

Зокрема, йдеться про капремонти приміщень патологоанатомічного відділення Ірпінської міської лікарні (1499 тис. грн), дорожнього покриття по вул. Івана Франка в с. Козинці (2597 тис. грн) і проїзду з пішохідною зоною по вул. Гагаріна, 15 в Ірпені (1403 тис. грн).

Як зазначив при цьому міський голова Олександр Маркушин, на найближчу сесію міськради також винесуть питання про затвердження кошторису капітального ремонту покрівлі ліцею №3. «Там дуже тече покрівля, і вже прийшов той час, коли ми повинні це зробити. Зараз проєктанти прораховують, до сесії буде сума», – сказав мер.

Крім цього, на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому Олександр Маркушин також розповів про те, що на розгляд депутатів міськради в четвер будуть запропоновані питання про виділення коштів на будівництво нового приміщення дитсадка «Віночок», на капітальні ремонти ділянок вулиць Технологічної і Лермонтова, на капремонт і закупівлю обладнання й меблів для нової амбулаторії на вул. Університетській, а також на дофінансування будівництва медичного центру на вул. Садовій.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.