В Ірпені виступить директор видавництва “А-ба-ба-га-ла-ма-га”

16 Січня 2019

29 січня в актовій залі Ірпенської міської ради відбудеться творча зустріч з відомим українським поетом і видавцем, власником і директором видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Іваном Малковичем.

Зустріч присвячена поетичній творчості Івана Малковича та його видавничій діяльності. “У багатьох цивілізованих країнах культ читання пропагують по телебаченню, в пресі, радіо, а також відомі люди найнесподіваніших професій. До прикладу, в Польщі повсюди організовують цілеспрямовані розгорнуті акції. У нас, на жаль, цього немає. Важко людині це прививати, бо до культури треба тягтися. Тому я й книжки роблю трошки такі загарні для дітей. Чому? Хочу, щоб саме до такої книжки вони тяглися, прагнули її мати, бо це щось вище, не повсякденне, двері в інший, справжній світ”, – розповідає Іван Антонович про свої книги, які стали улюбленими для багатьох українських родин.

Під час зустрічі можна буде не лише почути нові твори Івана Малковича, а й поспілкуватися з ним, отримати книгу з автографом.

Початок творчого вечора о 14:00. Організатори – редакція газети “Ірпінський вісник” та відділ культури, національностей та релігій.  Проведе вечір поетеса Юлія Бережко-Камінська за участю вихованців Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського.

Вхід вільний. Адреса: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, Ірпінська міська рада, актова зала.

Bookmark the permalink.

Comments are closed