В Ірпені відкривають спортивні клуби

В Ірпені з 25 травня відкриються спортивні клуби. Таке рішення було прийняте сьогодні, 22 травня, на позачерговому засіданні щодо посилених карантинних заходів щодо поширення коронавірусу, повідомляє 04597.com.ua.

“Вчора ми зібрали власників всіх місцевих спортивних клубів та обговорили умови виходу з карантину. Вони погодилися дотримуватися всіх умов санітарно-епідемічних норм. Між нами не було ніяких непорозумінь, ми один одного почули” – розповів міського голови Андрій Літвинов.

За словами першого заступника Ірпінського міського голови, зараз всі спортзали і фітнес-клуби починають дезінфекцію приміщень та обробляють інвентар. “Їм треба 2 дні щоб повністю підготуватися до роботи. Ми попередили спортклуби, що будуть перевірки і ми будемо контролювати виконання всіх вимог”, – додав Маркушин.

Яе повідомляється, за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, в спортклубах повинні вимірювати температуру і працівникам, і відвідувачам. Крім того, дозволяється одночасне перебування клієнтів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів плащі зали для індивідуальних занять та 5 квадратних метрів площі зали для групових або командних занять (не більше 10 людей у групі). Проведення групових або командних занять відбуватиметься виключно за попереднім записом. 

На період карантину заборонене: 

  • використання багаторазових (тканинних) рушників;
  • функціонування басейнів;
  • функціонування спа-зон та надання послуг масажу;
  • функціонування фітнес-барів;
  • функціонування дитячих кімнат;
  • видача багаторазових рушників клієнтам.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.