В Ірпені відкриють соціальну крамницю

Німецькі благодійні фонди «Helferkreis Arnstein», «People for people» спільно з українською громадською організацією «Добровільне об’єднання сил супротиву України» відкриють в Ірпені соціальну крамницю. Її відкриття представники фондів обговорили з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним.

У цій крамниці ВПО, люди з інвалідністю, малозабезпечені чи багатодітні родини, діти, які залишились без батьків, одинокі люди похилого віку за невелику плату зможуть отримати необхідний набір допомоги. У ньому можуть бути їжа, одяг, засоби гігієни, побутова хімія, кухонне приладдя тощо.

«Для запуску свого пілотного проєкту благодійники обрали саме наше місто-герой Ірпінь. Для нас це надзвичайно приємна новина не лише з точки зору їхньої допомоги, а також це свідчить про те, що Ірпінь знають у всьому світі як місто ініціатив та втілення нових ідей. Ми готові йти на співпрацю, тому наше місто відновлюється надзвичайно швидкими темпами», — розповів Олександр Маркушин.

Наразі благодійники шукають приміщення для відкриття крамниці (від 300 м2). Як зазначив мер Ірпеня, вони готові власними силами відбудувати навіть зруйноване приміщення.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.