В Ірпені відкриють піцерію “Dominos pizza”

18 Травня 2019

В Ірпені на вул.Пушкінській у ЖК “Сяйво” незабаром буде відкрито Dominos pizza. Піцерія розташована біля супермаркету Billa.

Відкриття піцерії заплановане на початок червня цього року. За словами представників команди Dominos, Ірпінь є хорошим містом для такого бізнесу.

“Протягом останніх трьох років в українській економіці були досить складні. Нашим головним завданням у цей період було збереження клієнтів, і ми з цим впоралися. У минулому році ми відкрили близько 11 піцерій в різних містах України, в цьому році нових піцерій буде ще більше. А зараз прийшов час для відкриття піцерії Dominos в Ірпені, тому що це – потенційне місто для розвитку бізнесу ”,- розповіли представники команди Dominos.

Довідка. Domino’s Pizza – міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році і налічує понад 15 000 закладів у 90 країнах світу із загальною кількістю співробітників понад 300 000.

В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день є лідером в Києві. За 7 років діяльності Domino’s Pizza в Україні було відкрито 33 закладів мережі в Києві, Одесі, Броварах, продано більше 8 мільйонів піц і зроблено більше 4 мільйонів доставок. Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером з продажу піци.

Bookmark the permalink.

Comments are closed